• Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • 0372 319 19 05
  • info@gokgozmuhendislik.com.tr

Gökgöz Mühendislik

Gökgöz Mühendislik

Kdz.Ereğli Gökgöz Mühendislik Hiz. Makina Tasarımı İmalatı Hiz. Org. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Kısaca Gökgöz Mühendislik 2007 yılında Mehmet Gökgöz tarafından kurulmuştur.

Mehmet GÖKGÖZ, İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden 1974 yılında mezun olmuştur. Demir-Çelik sektöründe ilk işi İSKENDERUN DEMİR ÇELİK (İSDEMİR) fabrikasında üç yıl atölye mühendisliğidir. Daha sonra ERDEMİR (EREĞLİ DEMİR ÇELİK) firmasına geçiş yapıp, 2007 yılına kadar yaklaşık 28 yıl bakım ve mühendislik departmanlarında çalıştı. Bu süre zarfında Japonya, Fransa, Avusturya gibi ülkelerde eğitimler ve incelemelerde bulundu. Erdemir’ deki Soğuk Haddehane yatırım projelerinde farklı ülkelerden süpervizörlerle birlikte çalıştıktan sonra, ülkemizde üretmeye cesaret edilmeyen teknolojik ekipmanları üretmen için Erdemir’ den ayrılarak GÖKGÖZ MÜHENDİSLİK firmasını kurmaya karar vermiştir.

Gökgöz Mühendislik, teknoloji üretebilen bir firmadır. Müşteri ihtiyacına göre tasarım, imalat, montaj ve devreye alma, kısaca anahtar teslim projeyi üreten ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamada yönetim politikası olarak, müşteri isteğine en uygun hizmeti, kaliteli ve zamanında sunmayı hedef haline getirmiştir.