• Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • 0372 319 19 05
  • info@gokgozmuhendislik.com.tr

FAALİYET ALANLARI

GÖKGÖZ MÜHENDİSLİK, sektöründe ki birçok rakibinden farklı olarak teknolojiyi üretebilme kapasitesine sahiptir. Projeyi kendi bünyesinde oluşturan ve uygulayan bir firmadır. Geniş bir üretim alanında kullanılan makinelere sahiptir.


Makina Tasarımı ve İmalatı

Müşterilerimize, deneyimli uzman kadrosu ve zengin proje arşivi sayesinde isteğine en uygun hizmeti vermektedir. 3D Mühendislik programları, analiz programları desteği ile kaliteli ve hızlı çözüm sunmaktadır. Ürettiğimiz ekipmanlarda kullandığımız tüm malzemeler, birinci kalite ve sertifikalıdır.
Bobin ve Levha Sac Manipülasyonu Ekipmanları

Bobinleri kaldırma, taşıma, döndürme ve devirme ekipmanların da birçok farklı projeye sahibiz. Müşterilerimize daha kaliteli, hızlı ve güvenli üretim alanı oluşturmak için, ekipmanlarımızı sürekli olarak iyileştiriyoruz, geliştiriyoruz.  
Endüstriyel Kurulum ve Modernizasyon

Bir projenin tasarım, imalat, montaj ve devreye alma gibi tüm adımlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli montaj ekibimiz ile ürettiğimiz ekipmanların kurulumunu yapıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte iyileştirme yapmak istediğiniz tüm ekipmanlarda modernizasyon hizmeti de vermekteyiz.
Teknik Destek, Bakım ve Yedek Parça

Gökgöz Mühendislik, ürettiği ekipmanlar ve ekipmanlarınız için Teknik Destek, Bakım ve Yedek Parça hizmeti vermektedir. Mühendislik konusunda uzman kadromuz ile ekipmanlarınızda oluşan sorunlar için en uygun çözümü tespit ediyor ve uyguluyoruz. Zaman, fabrikalar için en önemli kriterlerden biridir. Kısa sürede, en iyi kaliteyi sizlere sunmak için çalışıyoruz ve çözümlerimizi gelişen teknoloji ile birlikte geliştiriyoruz.